Nagrody dla Carneo

I miejsce w teście odkurzaczy automatycznych w magazynie LOGO

Najlepszy odkurzacz automatycznyZ dumą przyjęliśmy wiadomość, że nasze odkurzacze serii Carneo Smart Cleaner 770 i 710 zajęły pierwsze miejsce w prestiżowym teście odkurzaczy automatycznych jaki został przeprowadzony w redakcji miesięcznika Logo (11/2016). Redakcja doceniła wysoką efektywność czyszczenia ("... odkurza najskuteczniej..."), bogate wyposażenie standardowe i funkcjonalność, możliwość zaprogramowania pracy odkurzacza oraz umiejętność poprawnego powrotu do stacji ładującej. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami testu odkurzaczy.

Automatyczny odkurzacz Carneo zwycięzcą testu PC World

Najlepszy odkurzacz automatyczny Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie Carneo Smart Cleaner 610. Zwyciężył on w tegorocznym teście robotów sprzątających przeprowadzonym przez dziennikarzy miesięcznika PC World. Spośród wszystkich odkurzaczy Carneo okazał się zwycięzcą w kategorii "Najlepsza Opłacalność."

"Carneo Smart Cleaner 610 to jeden z najlepszych odkurzaczy jeżeli chodzi o stosunek ceny do możliwości. Nie jest drogi, a dzięki dobremu wyposażeniu i możliwości programowania pracy na 7 dni w tygodniu sprawdzi się w prawie każdym domu." PC World 5/2012
Szczegóły testu wraz z wynikami dostępne są w numerze 5/2012 magazynu PC World oraz na stronie magazynu.

I miejsce w rankingu Komputer Świat dla odkurzacza Carneo

Nagroda dla najlepszego odkurzacza automatycznegoZ satysfakcją informujemy, że  Carneo Smart Cleaner 610 został laureatem testu odkurzaczy robotów magazynu Komputer Świat.CARNEO zajął I miejsce w kategorii CENA/JAKOŚĆ oraz II miejsce w kategorii JAKOŚĆ ustępując czterokrotnie droższemu modelowi konkurencji.

"Okazuje się, że dobry odkurzacz wcale nie musi być bardzo drogi. Najlepszym tego przykładem jest Carneo Smart Cleaner 610.
Robot bardzo dokładnie czyści pomieszczenie, mimo że porusza się chaotycznie odbijając się od ścian i przeszkód. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że te same miejsca są zwykle kilkakrotnie odkurzane. Carneo sprytnie i precyzyjnie okrąża zakątki, wymiatając długą boczną szczotką wszystkie zanieczyszczenia."

Powyższy fragment pochodzi z recenzji odkurzacza Carneo opublikowanego przez magazyn Komputer Świat w ramach testu odkurzaczy automatycznych (Komputer Świat NR 25/2010). Dziękujemy Redakcji oraz gratulujemy naszym klientom trafnego wyboru.